Čís. položky 259

Pocta Aloisi Senefelderovi

Pocta Aloisi Senefelderovi; soubor osmi grafických listů v původních deskách, předmluva František Dvořák, náklad 100 číslovaných exemplářů, vydala Galerie Platýz, Praha 1973, obsahuje tyto listy: Jan Bauch, Homér, signováno dole uprostřed tužkou Jan Bauch, vlevo dole číslováno tužkou 37/100, litografie s podtiskem/papír, 41 x 30,5 cm; František Gross, Bojovník, signováno a datováno vpravo dole tužkou F. Gross 73, vlevo dole číslováno tužkou 37/100, barevná litografie/papír, 39 x 25,5 cm; Kamil Lhoták, Patent v krajině s balonem, signováno a datováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták 1973, vlevo dole číslováno tužkou 37/100, litografie s podtiskem/papír, 42,5 x 28 cm; Václav Sivko, Strom, signováno a datováno vpravo dole tužkou V. Sivko 73, vlevo dole číslováno tužkou 37/100, barevná litografie/papír, 42,5 x 28 cm; Zdeněk Sklenář, Zátiší, číslováno, signováno a datováno dole uprostřed tužkou 37/100 Sklenář 73, barevná litografie/papír, 40,5 x 30 cm; Vladimír Suchánek, Padlý anděl, signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek, vlevo dole číslováno tužkou 37/100, barevná litografie/papír, 39,5 x 30 cm; Karel Vysušil, Trojice, číslováno, signováno a datováno dole uprostřed tužkou 37/100 K. Vysušil 73, barevná litografie/papír, 40 x 30 cm; Jan Zrzavý, Ověnčená hlava, signováno vpravo dole tužkou Zrzavý Jan, vlevo dole číslováno tužkou 37/100, litografie/papír, 35 x 27 cm (Šm)

22.09.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 80.000,-
Odhadní cena:
CZK 120.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-

Pocta Aloisi Senefelderovi

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 22.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Prohlídka: 03.09. - 22.09.2018

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.